airpolonia logo  
 
    polski   english   french   deutsch   espanol   italiano
Strona główna Kup bilet Rozkład lotów Oferta Pytania Kontakt
 


Aktualności
  Piszą o nas
  O nas
    O firmie
    Nasza flota
     Galeria
    Nasze załogi
    Bezpieczeństwo
  List do pasażerów
  Mapa połączeń
  Jak kupić bilet
    Sposoby rezerwacji
    Partnerska sprzedaż biletów
    Warunki taryf
    Formy płatności
    Kalkulator walutowy
  Ogólne Warunki Przewozu
  Lotniska
    Londyn (Stansted)
    Bruksela (Charleroi)
    Frankfurt (Hahn)
    Katowice (Pyrzowice)
    Kolonia (Koeln-Bonn)
    Paryż (Charles de Gaulle)
    Poznań (Ławica)
    Gdańsk (Trójmiasto)
    Warszawa (Okęcie)


Aktualności
Call Center +48 (22) 575 00 00
Strona główna > Informacje > Aktualności

25 Czerwca 2004

Zabierz Gdańsk na wakacje...z Air Polonia

Dzisiaj kończy się rok szkolny i rozpoczynają wakacje. Z tej okazji we współpracy z oficjalną stroną internetową miasta Gdańsk przygotowaliśmy wielki konkurs w którym do wygrania będą bilety AirPolonia.com z Gdańska do Londynu. Należy jedynie sfotografować z jednym z gdańskich symboli we wszystkich miejscach w których będziecie spędzać wakacje i odpowiedzieć na pytanie dlaczego warto odwiedzić Gdańsk.

Przypominamy, że na wspaniałe wakacje zabrać Was mogą nasze samoloty, które lądują już w kilkunastu portach docelowych w całej Europie. Gdańskie gadżety, które przydadzą się w konkursie, są do nabycia m.in. w punktach informacji turystycznej na terenie miasta, ale można je także wykonać własnoręcznie. Konkurs potrwa do 15 września, a szczegółowe warunki można znaleźć na stronie internetowej www.gdansk.pl Akcji patronuje Dziennik Bałtycki. Życzymy udanych wojaży i powodzenia w konkursie.

Gdański serwis internetowy został właśnie uhonorowany Złotą "@" dla najlepszej samorządowej strony internetowej w Polsce. Gratulujemy!

23 Czerwca 2004

Już blisko 60 połączeń tygodniowo

Airpolonia.com, pierwsza polska niskokosztowa linia lotnicza umacnia pozycję lidera na polskim rynku tanich przewoźników lotniczych. Od 18 czerwca, kiedy uruchomione zostało we współpracy z Volareweb.com połączenie Kraków - Rzym, Airpolonia.com oferuje tygodniowo blisko 60 regularnych połączeń międzynarodowych. To nieporównanie więcej niż inne linie niskokosztowe działające na polskim rynku.

Wszystkie rejsy własne Airpolonia.com obsługiwane są samolotami Boeing 737. Rejsy code-share obsługiwane są samolotami Boeing 737 Airpolonia.com lub Airbus 320 Volareweb.com.

W ciągu pierwszych dwunastu tygodni sezonu LATO 2004 Airpolonia.com przewiozła ponad 100 tys. pasażerów.

Plany na sezon zimowy zakładają dalszy rozwój siatki połączeń, zarówno z Warszawy, jak i portów regionalnych. Siatka połączeń rozwijana będzie także we współpracy z Volareweb.com oraz Hapag Lloyd Express.

16 Czerwca 2004

Nowe połączenia do Włoch
zapoczątkował Rejs inauguracyjny Air Polonia do Rzymu.


1 czerwca po raz pierwszy samolot Air Polonia wylądował na rzymskim lotnisku Leonardo Da Vinci di Fiumicino, inaugurujac regularne polaczenie Warszawa-Rzym.

Podróże lotnicze pomiędzy Polską a Włochami, dzięki tanim polączeniom Air Polonia stały się dużo bardziej dostępne dla obywateli obu krajów.

1 czerwca Air Polonia uruchamiła połączenia na trasie Warszawa Okęcie - terminal "Etiuda" - Rzym Fiumicino.
Dzięki współpracy "code-share" z Volareweb.com od 16 czerwca zostaną uruchomione kolejne połączenia do Rzymu, Mediolanu (lotnisko Malpensa) i Wenecji lotnisko Marco Polo).

Rejsy na nowych trasach obsługiwane będą przez samoloty Boeing 737 Air Polonia oraz przez samoloty Airbus 320 Volareweb.com. Pasażerowie wybierający się do Włoch będą mogli skorzystać z wielu połączeń. Aby dowiedzieć się szczegółów zobacz nasz rozkład lotów.

31 Maja 2004

Air Polonia z Hapag-Lloyd Express

Hapag-Lloyd Express (HLX), jedna z największych niemieckich niskokosztowych linii lotniczych, jest nowym partnerem Air Polonia.

Na podstawie porozumienia code-share, od 28 czerwca HLX i Air Polonia wspólnie obsługiwać będą rejsy z Kolonii/Bonn do Katowic (trzy razy w tygodniu) oraz z Warszawy do Frankfurtu (dwa razy w tygodniu).

Wolfgang Kurth, Prezes HLX, z zadowoleniem mówi o współpracy z Air Polonią: "Partnerstwo z Air Polonią oferuje nam możliwość szybkiego wzrostu na młodym, ale bardzo obiecującym rynku podróży". Jan Litwiński, Prezes i Dyrektor Generalny Air Polonii podkreśla, że porozumienie z HLX umocni pozycję Air Polonii na coraz bardziej konkurencyjnym rynku lotniczym. "Razem z HLX i Volareweb.com tworzymy podwaliny nowego typu współpracy miedzy niskokosztowymi liniami lotniczymi. Cieszymy się, że renomowani przewoźnicy współpracują z Air Polonią".

HLX kontynuuje realizację strategii opartej na wchodzeniu na kluczowe rynki poprzez współpracę z lokalnymi partnerami i wzajemne wykorzystywanie przewag rynkowych. Pod koniec lutego 2004r. HLX podpisała podobne porozumienie z włoską tanią linią lotniczą Volareweb.com, którego efekty są bardzo zadawalające.

Od 1 czerwca Air Polonia współpracuje na zasadach porozumienia code-share z włoską niskokosztową linią lotniczą Volareweb.com. W ramach współpracy klienci Air Polonii mogą skorzystać z połączeń z Rzymem, Mediolanem i Wenecją.

10 Maja 2004

Gdansk Lech Walesa Airport

Z okazji 30-lecia istnienia Port Lotniczy w Gdańsku Rębiechowie otrzymał imię Lecha Wałęsy. W rocznicowych uroczystościach, obok najwyższych władz Pomorza i Trójmiasta, wziął udział Prezes Air Polonia Jan Litwiński.

Legendarny przywódca Solidarności, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, były polski Prezydent, a także Gdańszczanin, jest dla całego świata jednym z najbardziej znanych Polaków. W intencji pomysłodawców patronowanie gdańskiemu lotnisku przyczyni się do promocji Polski i grodu nad Motławą.

Oprócz tego jubileuszu Prezes Jan Litwiński uczestniczył 11 i 12 maja w zorganizowanej podczas gdańskich targów AIRPORT EXPO międzynarodowej konferencji poświęconej transportowi lotniczemu oraz polityce otwartego nieba, gdzie zaprezentował strategię Air Polonia.

4 Maja 2004

Więcej możliwości dla naszych klientów - Fly-drive

Porozumienie Air Polonia z Budget Rent a Car daje podróżującym z Air Polonia możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków wynajmu samochodów. Na lotnisku Stansed w Londynie można wynająć samochód od £16 dziennie. Podróżni mogą wynająć samochód bezpośrednio ze strony www.airpolonia.com, na lotnisku lub w jednym z punktów miejskich.

"Nasza współpraca z Budget zwiększy znacząco wartość dodaną dla naszych klientów. Budget jest jedną z największych firm oferujących wynajem samochodów w Europie i dostarcza klientom najlepszą jakość usług za rozsądną cenę" - powiedział Marek Sławatyniec, Dyrektor Sprzedaży Air Polonia.

Budget Rent a Car jest trzecią, co do wielkości wypożyczalnią samochodów na świecie. Firma posiada ponad 3000 placówek w 120 krajach, 800 z nich zlokalizowanych jest na lotniskach. W Polsce Budget posiada 11 punktów.

1 Maja 2004

Piknik Akcesyjny

Air Polonia wzięła udział w pikniku akcesyjnym zorganizowanym przez Rząd Północnej Nadrenii Westfalii. Impreza odbyła się 1 maja w Parku Reńskim w Kolonii. Podczas festynu prezentowało się dziesięciu nowych członków Unii Europejskiej.

Air Polonia zajmowała stanowisko w polskim namiocie. Na scenie głównej, po koncercie polskiego zespołu Syndykat, odbył się konkurs, w którym nagrodami były darmowe przeloty naszymi liniami na trasie Kolonia - Katowice.

Organizatorzy oceniają, iż piknik akcesyjny odwiedziło około 30 tysięcy osób.

24 Kwietnia 2004

Więcej połączeń - Włochy

Air Polonia uruchamia nowe połączenia. Od 1 czerwca będziemy latać również do Włoch. Pierwsze rejsy zostaną uruchomione na trasie Warszawa Okęcie - Rzym Fiumicino. Od połowy czerwca połączenia z Włochami będą obsługiwane wspólnie w formule code-share przez Air Polonia i włoską linię Volarweb.com. Dzięki współpracy zostaną uruchomione kolejne połączenia do Rzymu, Mediolanu i Wenecji.

Rejsy na nowych trasach obsługiwane będą przez samoloty Boing 737 airpolonia.com oraz przez samoloty Airbus 320 Volareweb.com. Pasażerowie wybierający się do Włoch będą mogli skorzystać z jednego z połączeń:

Warszawa-Rzym w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki;
Warszawa-Mediolan w poniedziałki, środy, piątki i niedziele;
Warszawa-Wenecja we wtorki, czwartki i soboty;
Kraków-Rzym w piątki i niedziele.

Zobacz rozkład lotów aby dowiedzieć się więcej.

20 Kwietnia 2004

Air Polonia powiększa flotę

20 kwietnia na lotnisku Okęcie wylądował Boeing 737-300 w barwach airpolonia.com. To już trzeci samolot B-737 w naszej flocie.

Nowy samolot został wyleasingowany od niemieckiej firmy leasingowej GOAL.
W rejsie dostawczym z Frankfurtu samolot pilotował kapitan Jan Szczepkowski, będący równocześnie Wiceprezesem Zarządu Air Polonia. W środę 21 kwietnia nowy samolot rozpocznie rejsy regularne na trasach do Londynu i Paryża.

"To ważny dzień dla Air Polonii - pierwszej taniej linii lotniczej w Polsce. Decyzja o powiększeniu floty o kolejnego Boeinga 737 wiąże się z rozwojem naszej siatki połączeń. Jesteśmy przekonani, że takie są oczekiwania rynku" - powiedział Prezes Jan Litwiński, Dyrektor Generalny Air Polonia.

W sezonie letnim samoloty Air Polonii obsługują regularne połączenia z Londynem (z Warszawy, Katowic, Gdańska i Poznania), Paryżem (z Warszawy, Katowic i Wrocławia), Brukselą (z Warszawy i Katowic), Rzymem (z Warszawy), Madrytem (z Warszawy), Atenami (z Warszawy), Frankfurtem (z Warszawy) oraz Kolonią (z Katowic). W pierwszym pełnym roku naszej działalności planujemy przewiezienie blisko 400 tys. pasażerów.

18 Kwietnia 2004

Teatr Wielki z Air Polonią do Londynu

18 kwietnia z lotniska Okęcie samolotami w barwach Air Polonii odlecieli szczególni pasażerowie. Prawie trzystuosobowy zespół Teatru Wielkego Opery Narodowej udał się do Londynu.

Czujemy się zaszczyceni, że to właśnie Air Polonia przewiozła artystów na ich pierwsze występy przed angielską publicznością.

Na scenie teatru Sadler’s Wells artyści zaprezentują trzy przedstawienia: Straszny Dwór, Król Roger oraz Ubu Rex. 26 kwietnia artyści powrócą do Warszawy również na pokładach samolotów Air Polonii.

Występy Teatru Wielkiego są jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych tej wiosny w Londynie i zbiegają się z obchodami uroczystości przyjęcia naszego kraju do Unii Europejskiej.

W imieniu Air Polonii życzymy artystom Teatru Wielkiego sukcesów i dziękujemy, że zechcieli wybrać pokłady samolotów Air Polonii w tej szczególnej podróży .

18 Kwietnia 2004

Air Polonia pomaga dzieciom

17 kwietnia Air Polonia wzięła udział w akcji pomocy dzieciom z terenów dotkniętych największym bezrobociem. Organizatorem akcji jest fundacja "Pro Bono", działająca przy Kościele Akademickim św. Anny w Warszawie. Podczas uroczystego koncertu charytatywnego w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawla II w Warszawie, rozlosowane zostały bilety Air Polonii na trasie Warszawa - Paryż - Warszawa. Bilety wręczyli Prezes Ryszard Siwiec oraz Marek Sławatyniec, Dyrektor Sprzedaży Air Polonia.

Dzięki hojności darczyńców, wśród których znaleźli się tak znani artyści, jak Profesor Wiktor Zin, Jerzy Duda - Gracz, Maria Dziopak, Jan Ptaszyn Wróblewski, Janusz Gajos, Krystyna Janda, Hanna Banaszak, Stanisław Sojka, Jerzy Nowosielski, a także wiele czołowych firm i instytucji, zebrano blisko 200 tysięcy złotych. Pieniądze te pozwolą sfinansować wyjazd wakacyjny najuboższych dzieci z terenów dotkniętych najwyższym berobociem.

Akcji "Dajmy Im Szansę" patronują Jego Eminencja Józef Kardynał Glemp, Prymas Polski, Prezydent Warszawy Lech Kaczyński oraz Profesor Wiktor Zin.

18 Kwietnia 2004

Pierwszy amerykański partner Air Polonii

Pierwsza polska tania linia lotnicza Air Polonia podpisała "Porozumienie o współpracy partnerskiej" z Polish American Chamber of Tourism. Dokument został podpisany w Konsulacie Generalnym Rzeczypospolitej Polskiej w Chicago w obecności Zastępcy Konsula Generalnego, Jana Sęka. W imieniu PACT Porozumienie parafował Jacek M. Bąkowski, Prezes PACT, zaś w imieniu Air Polonia Marek Sławatyniec, Dyrektor Sprzedaży. Celem porozumienia jest wspólne promowanie oferty Air Polonia na rynku amerykańskim.

"Zamierzamy wspólnie promować ofertę Air Polonii na rynku amerykańskim, w szczególności w środkowiskach polonijnych, które są głównymi klientami biur należących do PACT. Celem Polish American Chamber of Commerce jest umacnianie pozycji biur należących do PACT poprzez oferowanie atrakcyjnych cen na podróże z USA do Polski, a także na podróże po Europie. Stąd pomysł na ścisłą współpracę z Air Polonią- pierwszą polską tanią linią lotniczą, dzięki której możliwe jest znaczne ograniczenie kosztów podróży" - powiedział Jacek M. Bąkowski, Prezes PACT.

"Podpisanie Porozumienia z PACT otwiera nowy etap ekspansji Air Polonia. Współpraca z jedną z największych organizacji skupiających czołowe polonijne biura podróży w USA umacnia naszą pozycję na rynku amerykańskim, otwierając dostęp do 9,5 mln obywateli USA polskiego pochodzenia, potencjalnych klientów Air Polonia". - powiedział Marek Sławatyniec, Dyrektor Sprzedaży Air Polonia.

Polish American Chamber of Commerce (www.pact-ua.org) zrzesza obecnie kilkanaście czołowych polonijnych biur podróży w USA. Wszystkie biura posiadają akredytację IATA.

17 Kwietnia 2004

ALIANS z Air Polonią

Air Polonia podpisała umowę o współpracy z Polską Siecią Biur Podróży ALIANS. Celem porozumienia jest stworzenie i wspólne promowanie tanich pakietów turystycznych obejmujących m.in. przelot do jednego z 9-ciu miast w Europie: Londynu, Brukseli, Frankfurtu, Katowic, Kolonii, Paryża, Poznania, Gdańska i Warszawy.

"Zamierzamy ściśle współpracować z Air Polonią poprzez stworzenie taniej oferty pakietów turystycznych do miast, do których Air Polonia oferuje swoje loty. Dodatkowo dzięki przynależności Aliansu do międzynarodowej sieci biur podróży International Travel Partnership (ITP) polscy turyści będą korzystać z atrakcyjnych cen hoteli i wynajmu samochodów" - powiedziała Barbara Dziedzic, Prezes Aliansu.

"Wierzę, że stworzenie atrakcyjnych pakietów turystycznych opartych o niską cenę przelotu Air Polonii do wielu miast europejskich, w połączeniu z korzystną ofertą pobytu, spowoduje zintensyfikowanie sprzedaży naszych usług. Wybraliśmy Polską Sieć Biur Podróży Alians z uwagi na rozmieszczenie biur sprzedaży we wszystkich głównych miastach Polski oraz jej powiązania z międzynarodową siecią biur podróży International Travel Partnership. Alians jest dla Air Polonii wiarygodnym partnerem" - powiedział Marek Sławatyniec, Dyrektor Sprzedaży Air Polonia.

Sieć Alians (www.alians.net.pl) istnieje od listopada 2003 roku i zrzesza obecnie 15 biur podróży w 18 głównych miastach Polski. Wszystkie biura istnieją na polskim rynku od ponad 10 lat i posiadają akredytację IATA.

16 Kwietnia 2004

Wśród ponad 250 wystawców na Gdańskich Targach Turystycznych GTT i Gdańskich Targach Sportów Wodnych POLYACHT 2004 premierową ekspozycję przygotowały nasze linie. Stoisko AirPolonia.com nie było jedyną atrakcją, którą zaplanowaliśmy. Codziennie na głównej scenie Targów prezentowaliśmy naszą letnią ofertę, a wśród publiczności targowej rozlosowaliśmy bilety do Londynu. Gościem specjalnym Air Polonia był przedstawiciel lotniska Stansted, gdzie lądują nasze samoloty.

GTT są najważniejszym spotkaniem branży turystycznej w północnej Polsce. Biorą w nich udział zarówno biura turystyczne, jak i organizacje zajmujące się kompleksowo promocją regionów. Impreza odbywająca się na progu sezonu turystycznego i przed tzw. długim weekendem, stanowi dla wszystkich niepowtarzalną okazję do wybrania najatrakcyjniejszych propozycji wakacyjnego wypoczynku.

Organizatorem GTT są Międzynarodowe Targi Gdańskie SA w Oliwie, które realizują tak markowe projekty jak największe na świecie targi bursztynu AMBERIF i mający ponad 700-letnią tradycję Jarmark Św. Dominika. Tegoroczne Targi Turystyczne w Gdańsku trwały od 16 do 18 kwietnia.

12 Kwietnia 2004

Bagaż podstawowy do 20 kg!

Od 12 kwietnia podnosimy limit bagażu podstawowego do 20 kg na pasażera!

Teraz w cenie biletu każdy pasażer może zabrać w sumie 25 kg bagażu (5 kg bagażu podręcznego oraz 20 kg bagażu podstawowego).

30 Marca 2004

W dn. 18 marca 2004, podczas konferencji prasowej w hotelu Gromada, podpisany został list intencyjny pomiędzy Air Polonia Sp z o.o. i Volareweb.com, rozpoczynający wspólne oferowanie lotów na zasadach „code share” łącząc Polskę i Włochy. Ze strony Volareweb.com list podpisany został przez Pana Vincenzo Soddu, a ze strony Air Polonia przez Pana Jana Litwińskiego.

Współpraca jest wynikiem owocnych negocjacji pomiędzy tymi liniami. Współpraca pomiędzy Air Polonia i Volareweb.com rozpocznie się wymianą linków na stronach tych przewoźników. Kolejne kroki to implementacja umowy i zacieśnianie więzi polegające na wymianie informacji, doświadczeń oraz wzajemnej promocji. Współpraca ta tworzy zupełnie nową jakość na rynku nisko-kosztowych przewozów lotniczych a także wspomoże rozwój turystyki pomiędzy Polską a Włochami.

29 Marca 2004

Wraz z dzisiejszą inauguracją lotów z Gdańska do Londynu AirPolonia.com uruchamia pierwsze w Polsce tanie połączenie lotniczo-autobusowe Słupsk-Londyn. Ta nowość w ofercie Air Polonii stała się możliwa dzięki współpracy z PKS Słupsk.

Pomiędzy Słupskiem a Gdańskiem, pasażerowie AirPolonia.com podróżować będą 8-miejscowym, klimatyzowanym mikrobusem marki Mercedes Sprinter. Wyposażony w lotnicze fotele pojazd w barwach Air Polonii oraz PKS Słupsk kursować będzie zgodnie z rozkładem lotów AirPolonia.com

W Słupsku lotnicze autokary odjeżdżać będą z dworca PKS, a w Gdańsku zatrzymywać przed terminalem Portu Lotniczego Trójmiasto, gdzie nastąpi przesiadka. Bilety na trasie Słupsk-Londyn oraz Gdańsk-Londyn można kupować tak jak wszystkie bilety AirPolonia.com - za pośrednictwem strony internetowej, ogólnopolskiego Call Center oraz w biurach naszych Partnerów, w tym Centrum Podróży PKS Słupsk. Zryczałtowana opłata za odcinek autobusowy jest automatycznie doliczana do ceny biletu lotniczego.

26 Marca 2004

Air Polonia na czacie

W odpowiedzi na zainteresowanie artykułem pt. Za tydzień Londyn bliżej prezentującym nowości w ofercie AirPolonia.com, opublikowanym na łamach Portalu Regionalnego trojmiasto.pl, przedstawiciel naszej firmy został zaproszony do udziału w specjalnie zorganizowanym dla internautów czacie.

trojmiasto.pl jest od 1998 roku największym serwisem internetowym w regionie (12 tys. odwiedzin dziennie) oraz patronem medialnym wielu imprez. Prezentuje informacje o wydarzeniach rozrywkowych, sportowych i kulturalnych w Trójmieście oraz przedstawia popularne miejsca w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

20 Marca 2004

W trójmiejskim radiu HIT FM odbędzie się wielki finał konkursu pod nazwą "Poleć z nami na wagary", w którym główną nagrodą jest podwójny bilet na rejs inauguracyjny z Gdańska do Londynu.

Zabawa, rozgrywana w specjalnej wiosennej strefie hitów, rozpoczęła się 1 marca. Codziennie, przez trzy tygodnie słuchacze wysyłali za pomocą SMS swoje wspomnienia z pierwszego dnia wiosny. Rozwinięcie najciekawszych opowieści można było usłyszeć potem na radiowej antenie, a autor wybranej każdego dnia jednej historii wygrywał płytę CD ufundowaną przez HIT FM i prawo udziału w wielkim finale w przeddzień Dnia Wiosny, w którym nagrody przygotowała Air Polonia

17 Marca 2004

12 marca zakończył się konkurs dla Pań. Wyniki konkursu ogłosimy jutro (18 marca). Dziś podajemy kilka ciekawych haseł:

Tanie szybkie latanie po co komu inne rozwiązanie
Lecieć w świat z Air Polonia za pan brat
airpolonia.com to kierunek na Twój dom
Air Polonia już lata, z Polski bliżej do świata
Z Air Polonia jest taniej, wszystkich stać na latanie!
Niedługo wszędzie Air Polonia będzie
Air Polonia to linie z klasą, bezpieczne i tanie, komfortowe latanie!
...

10 Marca 2004

W hotelu Opera w Sopocie podpisaliśmy porozumienie z Polską Grupą Marketingową (Tanie hotele-Restauracje-Konferencje). Na jego podstawie, począwszy od początku letniego sezonu rozkładowego 2004, nasi pasażerowie krajowi będą mogli korzystać ze wspólnego produktu pod nazwą "Tani bilet, hotel, restauracja, konferencja", a zagraniczni - "Weekend w Polsce za 100 EURO". Inicjatywa umożliwia m.in. obniżenie średnio o połowę stawek za nocleg w hotelu dobrej klasy. Współpraca obejmuje sieć kilkudziesięciu hoteli trzy i czterogwiazdkowych w całej Polsce.

8 Marca 2004

Konkurs dla Pań

Uruchomiliśmy konkurs dla Pań z okazji Dnia Kobiet. Wszystkie Panie, które kupią bilet między 8 a 12 marca na dowolny lot, mogą wziąć udział w konkursie i wygrać ekskluzywne perfumy lub elegancką kosmetyczkę. Zobacz więcej...

20 Lutego 2004

Otwieramy drzwi do Europy!

Z radością informujemy, że od 20.02 w sprzedaży są już bilety do kolejnych miast w Europie. Teraz można tanio polecieć również do: Paryża, Kolonii i Frankfurtu.

Ceny biletów rozpoczynają się od 55,55 PLN, bez opłat lotniskowych.

13 Lutego 2004

Połączenia do Brukseli z Katowic już w sprzedaży

Mamy przyjemność poinformować, że 13.02 otworzyliśmy do sprzedaży połączenia do Brukseli - Charleroi, w pierwszym etapie są to połączenia z Katowic. Niebawem dostępne będzie również połączenie z Warszawy. Ceny biletów rozpoczynają się od 55,55 PLN, bez opłat lotniskowych.

3 Lutego 2004

"Nowy sezon"

Wkrótce rozpoczynamy sprzedaż biletów na loty do Londynu w sezonie letnim. Taryfy i dokładny rozkład dostępne będą na naszych stronach. Zapraszamy do odwiedzania naszych stron!

1 Lutego 2004

AirPolonia.com - pierwsze polskie tanie linie lotnicze, wraz z Radiem Gdańsk SA i Gazetą Wyborczą Trójmiasto, rozpoczynają wspólną akcję promocyjną, która potrwa do 20 lutego.

Począwszy od poniedziałku 2 lutego, codziennie od poniedziałku do piątku, na łamach Gazety Wyborczej Trójmiasto oraz od 10:00 do 11:30 na antenie Radia Gdańsk będzie można wygrać bilety AirPolonia.com - od poniedzialku do czwartku do Warszawy, a w każdy piątek, spośród wszystkich prawidłowych odpowiedzi z całego tygodnia, losowana będzie nagroda tygodnia w postaci podwójnego biletu do Londynu.

Wystarczy poprawnie połączyć w SMS konkursowe hasło, którego pierwsza część drukowana będzie w gazecie, a druga podawana na radiowej antenie.

Ściągnij radiowy zwiastun promocji (format mp3, 650kB)

15 Stycznia 2004

„1000 biletów po złotówce”

O 15:15 rozpoczęła się sprzedaż promocyjna biletów z Londynu do portów lotniczych w Polsce - Warszawy, Katowic i Poznania. Do sprzedaży wystawionych było ponad 1000 biletów w Cenie 1 PLN. Kolejne promocje wkrótce!

8 Grudnia 2003

Ze względu na duże zainteresowanie naszą ofertą od 8 grudnia 2003 wydłużamy o 2 godziny czas pracy Call Center. Będziemy teraz pracować od 8 do 22. Zwiększamy również ilość agentów Call Center, aby zwiększyć jego możliwości.

1 Grudnia 2003

Od grudnia 2003 roku firma rozszerza zakres świadczonych usług o tanie przewozy pasażerskie typu 'low cost' obejmujące swym zasięgiem lotniska w kraju i za granicą. Mamy przyjemność poinformować Państwa, że jesteśmy pierwszą tego typu firmą w Polsce, która zdecydowała się wejśc na ten segment rynku. Mamy nadzieję, że szybko przekonają się Państwo do naszej marki i jakości świadczonych przez nas usług.     Strona główna | Ankieta | Polityka prywatności | Kontakt
  Copyright © 2003 Air Polonia Website by Deso - Design Solutions