airpolonia logo  
 
   polski   english   french   deutsch   espanol
Strona główna Kup bilet Rozkład lotów Oferta Pytania Kontakt
 


Aktualności
  Piszą o nas
  O nas
    O firmie
    Nasza flota
    Nasze załogi
    Bezpieczeństwo
  List do pasażerów
  Mapa połączeń
  Jak kupić bilet
    Warunki taryf
    Sposoby rezerwacji
    Formy płatności
    Kalkulator walutowy
  Ogólne Warunki Przewozu
  Lotniska
    Londyn (Stansted)
    Bruksela (Charleroi)
    Frankfurt (Hahn)
    Katowice (Pyrzowice)
    Kolonia (Koeln-Bonn)
    Paryż (Charles de Gaulle)
    Gdańsk (Trójmiasto)
    Warszawa (Okęcie)


Aktualności
Call Center +48 (22) 575 00 00
Strona główna > Informacje > Aktualności

30 Marca 2004

W dn. 18 marca 2004, podczas konferencji prasowej w hotelu Gromada, podpisany został list intencyjny pomiędzy Air Polonia Sp z o.o. i Volareweb.com, rozpoczynający wspólne oferowanie lotów na zasadach „code share” łącząc Polskę i Włochy. Ze strony Volareweb.com list podpisany został przez Pana Vincenzo Soddu, a ze strony Air Polonia przez Pana Jana Litwińskiego.

Współpraca jest wynikiem owocnych negocjacji pomiędzy tymi liniami. Współpraca pomiędzy Air Polonia i Volareweb.com rozpocznie się wymianą linków na stronach tych przewoźników. Kolejne kroki to implementacja umowy i zacieśnianie więzi polegające na wymianie informacji, doświadczeń oraz wzajemnej promocji. Współpraca ta tworzy zupełnie nową jakość na rynku nisko-kosztowych przewozów lotniczych a także wspomoże rozwój turystyki pomiędzy Polską a Włochami.

29 Marca 2004

Wraz z dzisiejszą inauguracją lotów z Gdańska do Londynu AirPolonia.com uruchamia pierwsze w Polsce tanie połączenie lotniczo-autobusowe Słupsk-Londyn. Ta nowość w ofercie Air Polonii stała się możliwa dzięki współpracy z PKS Słupsk.

Pomiędzy Słupskiem a Gdańskiem, pasażerowie AirPolonia.com podróżować będą 8-miejscowym, klimatyzowanym mikrobusem marki Mercedes Sprinter. Wyposażony w lotnicze fotele pojazd w barwach Air Polonii oraz PKS Słupsk kursować będzie zgodnie z rozkładem lotów AirPolonia.com

W Słupsku lotnicze autokary odjeżdżać będą z dworca PKS, a w Gdańsku zatrzymywać przed terminalem Portu Lotniczego Trójmiasto, gdzie nastąpi przesiadka. Bilety na trasie Słupsk-Londyn oraz Gdańsk-Londyn można kupować tak jak wszystkie bilety AirPolonia.com - za pośrednictwem strony internetowej, ogólnopolskiego Call Center oraz w biurach naszych Partnerów, w tym Centrum Podróży PKS Słupsk. Zryczałtowana opłata za odcinek autobusowy jest automatycznie doliczana do ceny biletu lotniczego.

26 Marca 2004

Air Polonia na czacie

W odpowiedzi na zainteresowanie artykułem pt. Za tydzień Londyn bliżej prezentującym nowości w ofercie AirPolonia.com, opublikowanym na łamach Portalu Regionalnego trojmiasto.pl, przedstawiciel naszej firmy został zaproszony do udziału w specjalnie zorganizowanym dla internautów czacie.

trojmiasto.pl jest od 1998 roku największym serwisem internetowym w regionie (12 tys. odwiedzin dziennie) oraz patronem medialnym wielu imprez. Prezentuje informacje o wydarzeniach rozrywkowych, sportowych i kulturalnych w Trójmieście oraz przedstawia popularne miejsca w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

20 Marca 2004

W trójmiejskim radiu HIT FM odbędzie się wielki finał konkursu pod nazwą "Poleć z nami na wagary", w którym główną nagrodą jest podwójny bilet na rejs inauguracyjny z Gdańska do Londynu.

Zabawa, rozgrywana w specjalnej wiosennej strefie hitów, rozpoczęła się 1 marca. Codziennie, przez trzy tygodnie słuchacze wysyłali za pomocą SMS swoje wspomnienia z pierwszego dnia wiosny. Rozwinięcie najciekawszych opowieści można było usłyszeć potem na radiowej antenie, a autor wybranej każdego dnia jednej historii wygrywał płytę CD ufundowaną przez HIT FM i prawo udziału w wielkim finale w przeddzień Dnia Wiosny, w którym nagrody przygotowała Air Polonia

17 Marca 2004

12 marca zakończył się konkurs dla Pań. Wyniki konkursu ogłosimy jutro (18 marca). Dziś podajemy kilka ciekawych haseł:

Tanie szybkie latanie po co komu inne rozwiązanie
Lecieć w świat z Air Polonia za pan brat
airpolonia.com to kierunek na Twój dom
Air Polonia już lata, z Polski bliżej do świata
Z Air Polonia jest taniej, wszystkich stać na latanie!
Niedługo wszędzie Air Polonia będzie
Air Polonia to linie z klasą, bezpieczne i tanie, komfortowe latanie!
...

10 Marca 2004

W hotelu Opera w Sopocie podpisaliśmy porozumienie z Polską Grupą Marketingową (Tanie hotele-Restauracje-Konferencje). Na jego podstawie, począwszy od początku letniego sezonu rozkładowego 2004, nasi pasażerowie krajowi będą mogli korzystać ze wspólnego produktu pod nazwą "Tani bilet, hotel, restauracja, konferencja", a zagraniczni - "Weekend w Polsce za 100 EURO". Inicjatywa umożliwia m.in. obniżenie średnio o połowę stawek za nocleg w hotelu dobrej klasy. Współpraca obejmuje sieć kilkudziesięciu hoteli trzy i czterogwiazdkowych w całej Polsce.

8 Marca 2004

Konkurs dla Pań

Uruchomiliśmy konkurs dla Pań z okazji Dnia Kobiet. Wszystkie Panie, które kupią bilet między 8 a 12 marca na dowolny lot, mogą wziąć udział w konkursie i wygrać ekskluzywne perfumy lub elegancką kosmetyczkę. Zobacz więcej...

20 Lutego 2004

Otwieramy drzwi do Europy!

Z radością informujemy, że od 20.02 w sprzedaży są już bilety do kolejnych miast w Europie. Teraz można tanio polecieć również do: Paryża, Kolonii i Frankfurtu.

Ceny biletów rozpoczynają się od 55,55 PLN, bez opłat lotniskowych.

13 Lutego 2004

Połączenia do Brukseli z Katowic już w sprzedaży

Mamy przyjemność poinformować, że 13.02 otworzyliśmy do sprzedaży połączenia do Brukseli - Charleroi, w pierwszym etapie są to połączenia z Katowic. Niebawem dostępne będzie również połączenie z Warszawy. Ceny biletów rozpoczynają się od 55,55 PLN, bez opłat lotniskowych.

3 Lutego 2004

"Nowy sezon"

Wkrótce rozpoczynamy sprzedaż biletów na loty do Londynu w sezonie letnim. Taryfy i dokładny rozkład dostępne będą na naszych stronach. Zapraszamy do odwiedzania naszych stron!

1 Lutego 2004

AirPolonia.com - pierwsze polskie tanie linie lotnicze, wraz z Radiem Gdańsk SA i Gazetą Wyborczą Trójmiasto, rozpoczynają wspólną akcję promocyjną, która potrwa do 20 lutego.

Począwszy od poniedziałku 2 lutego, codziennie od poniedziałku do piątku, na łamach Gazety Wyborczej Trójmiasto oraz od 10:00 do 11:30 na antenie Radia Gdańsk będzie można wygrać bilety AirPolonia.com - od poniedzialku do czwartku do Warszawy, a w każdy piątek, spośród wszystkich prawidłowych odpowiedzi z całego tygodnia, losowana będzie nagroda tygodnia w postaci podwójnego biletu do Londynu.

Wystarczy poprawnie połączyć w SMS konkursowe hasło, którego pierwsza część drukowana będzie w gazecie, a druga podawana na radiowej antenie.

Ściągnij radiowy zwiastun promocji (format mp3, 650kB)

15 Stycznia 2004

„1000 biletów po złotówce”

O 15:15 rozpoczęła się sprzedaż promocyjna biletów z Londynu do portów lotniczych w Polsce - Warszawy, Katowic i Poznania. Do sprzedaży wystawionych było ponad 1000 biletów w Cenie 1 PLN. Kolejne promocje wkrótce!

8 Grudnia 2003

Ze względu na duże zainteresowanie naszą ofertą od 8 grudnia 2003 wydłużamy o 2 godziny czas pracy Call Center. Będziemy teraz pracować od 8 do 22. Zwiększamy również ilość agentów Call Center, aby zwiększyć jego możliwości.

1 Grudnia 2003

Od grudnia 2003 roku firma rozszerza zakres świadczonych usług o tanie przewozy pasażerskie typu 'low cost' obejmujące swym zasięgiem lotniska w kraju i za granicą. Mamy przyjemność poinformować Państwa, że jesteśmy pierwszą tego typu firmą w Polsce, która zdecydowała się wejśc na ten segment rynku. Mamy nadzieję, że szybko przekonają się Państwo do naszej marki i jakości świadczonych przez nas usług.     Strona główna | Ankieta | Kontakt
  Copyright © 2003 Air Polonia Website by Deso - Design Solutions