airpolonia logo  
 
  polski   english   french   deutsch   espanol   italiano   swedish
Strona główna Kup bilet Rozkład lotów Oferta Pytania Kontakt
 


  Aktualności
  O nas
    O firmie
    Nasza flota
     Galeria
    Nasze załogi
    Bezpieczeństwo
List do pasażerów
  Mapa połączeń
  Jak kupić bilet
    Sposoby rezerwacji
    Partnerska sprzedaż biletów
    Warunki taryf
    Formy płatności
    Kalkulator walutowy
  Ogólne Warunki Przewozu
  Lotniska
    Paryż (Beauvais)
    Bruksela (Charleroi)
    Bydgoszcz (Paderewski)
    Frankfurt (Hahn)
    Gdańsk (Lech Walesa)
    Katowice (Pyrzowice)
    Kolonia (Koeln-Bonn)
    Poznań (Ławica)
    Londyn (Stansted)
    Sztokholm (Skavsta)
    Szczecin (Goleniów)
    Warszawa (Okęcie)


List do pasażerów
Call Center +48 (22) 575 00 00
Francja: +33 (0)892 68 17 90
Strona główna > Informacje > List do pasażerów

Szanowni Państwo,

Z wielką radością witam na stronie internetowej Air Polonia, nowej polskiej linii lotniczej, dzięki której podróże lotnicze przestaną być w Polsce luksusem dostępnym tylko dla nielicznych. Cieszę się, że udało nam się wzbudzić zainteresowanie naszą ideą taniego latania po Polsce i Europie na tyle, żeby zachęcić Państwa do włączenia komputera i wejścia na www.airpolonia.com.

Na stronie internetowej znajdą Państwo nie tylko wszelkie ważne informacje o naszej linii, ale przede wszystkim szybki, doskonale zabezpieczony i przyjazny dla użytkownika system rezerwacji i sprzedaży biletów. Z tego systemu skorzystało już kilkadziesiąt tysięcy klientów Air Polonia, co z jednej strony dowodzi atrakcyjności naszej oferty, z drugiej zaś zaufania potencjalnych pasażerów do naszej linii. Na pewno wielkie znaczenie ma też wygoda, jaką daje możliwość samodzielnego przeprowadzenia całej transakcji kupna biletu, bez niepotrzebnego pośpiechu i w dowolnie wybranej chwili. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym telefonicznym Centrum Rezerwacji i Sprzedaży.

Kupić bilet Air Polonia można nie tylko na stronie internetowej, czy w Call Center, ale również u naszych Partnerów, w których gronie znajdują się m.in. wiodące biura podróży.

Cieszymy się, że wspólnie z Państwem tworzyć będziemy zupełnie nową wartość w polskiej gospodarce. Ta wartość to powszechnie dostępna, tania, profesjonalna i bezpieczna usługa lotnicza, świadczona przez pierwszego w naszym kraju przewoźnika lotniczego działającego zgodnie z nową filozofią całkowicie odmienną od powszechnie dotąd obowiązującej w tej branży.

Naszą misję bardzo dobrze oddaje hasło reklamowe tanie latanie. Samolotami Air Polonia można za kilkanaście złotych polecieć z Warszawy do Wrocławia czy Gdańska, a za kilkadziesiąt z Warszawy, Katowic lub Poznania do Londynu. Nie trzeba nikogo przekonywać, że to bardzo korzystna cena. Wkrótce zaczniemy oferować równie tanie bilety do kolejnych portów w Polsce i Europie, a także na innych kontynentach.

Wiemy, jak ważna jest dla Państwa jakość obsługi, punktualność i bezpieczeństwo. Dlatego podstawowymi walorami Air Polonia są i zawsze pozostaną nie tylko tanie bilety, ale również profesjonalny i przyjazny personel front-line, nowoczesne samoloty, terminowe odloty i przyloty, a przede wszystkim najwyższy poziom bezpieczeństwa latania, potwierdzony posiadaniem wszystkich niezbędnych certyfikatów państwowych i międzynarodowych.

Wierzymy, że pierwsze, jakże ważne doświadczenie z Air Polonia, będzie doświadczeniem miłym i zachęci Państwa do następnych podróży. Dołożymy wszelkich starań, aby przekonać Państwa, że klient jest dla nas zawsze najważniejszy. Zauważycie to przy każdym kontakcie z naszymi pracownikami, począwszy od założenia rezerwacji i kupna biletu, przez odprawę na lotnisku oraz samą podróż lotniczą, aż po opiekę na lotnisku docelowym.

Z przyjemnością zapoznam się z wszelkimi Państwa uwagami i sugestiami. Uprzejmie proszę o przesyłanie ich na adres e-mailowy [email protected].

Z poważaniem,

Jan Litwiński
Dyrektor Generalny
Airpolonia.com

     Strona główna | Ankieta | Polityka prywatności | Kontakt
  Copyright © 2003 Air Polonia Website by Deso - Design Solutions